úniková hra Praha - Zrcadla magie

Zrcadla magie

Příběh hry

Zachraňte magii!

Kouzla téměř úplně zmizela z našeho světa. To proto, že všechna byla odhalena a všechny magické objekty byly nalezeny a shromážděny tajnou organizací – Ligou stínů. Po celá staletí horečně pracovali na získání všech magických předmětů do svého vlastnictví jen proto, aby rostla jejich moc a vliv!

Váš tým je součástí skupiny aktivistů „Free Magic!“. Vaším úkolem je proniknout do tajné skrýše Ligy stínů a ukrást legendární magický předmět nazvaný Arcanum. Nikdo přesně neví, jak vypadá a jaké schopnosti má, ale proroctví říká, že může znovu uvolnit veškerou magii zpět pro všechny! Nicméně rituál uvolnění magie je možné provést pouze během jedné hodiny každých 250 let, když nastane správná konstelace hvězd. Ta se právě blíží.

Pospěšte! Pokud vám dojde čas, magie bude ztracena další stovky let.

Rezervovat nyní!

Charakteristika hry

Úniková hra Zrcadla magie je určena pro 2-5 hráčů. Hra nepatří mezi nejjednodušší, ale žádné náročné záludnosti také nečekejte.

POZOR: Ke hře je nutná znalost českého nebo anglického jazyka!

Cenové rozpětí je 1390 Kč – 1890 Kč (v závislosti na počtu osob a čase rezervace)

Zrcadla magie – úniková hra v Praze

Kde si můžete zahrát? Naší magickou únikovou hru si můžete užít přímo v centru Prahy. Najdete nás na Novém Městě v Opatovické ulici. Není náhodou, že je naše hra právě zde. Tento kousek Prahy byl založen ve 14. století a zdejší starobylé stavby by mohly vyprávět tajuplné příběhy, ze kterých zůstává rozum stát.

2-5 hráčů
Hra v češtině, či angličtině

Dobra hry do 60 minut
Obtížnost hry

Fotogalerie