Časté dotazy | ESCAPIA WORLD

Časté dotazy

Pokud vás okolo únikových her cokoliv zajímá, tak tady na to nejspíš naleznete odpověď. A pokud ne, tak se nás určitě zeptejte.

Je úniková hra vhodná pro děti?

Naše úniková hra Zrcadla Magie je vhodná pro děti od 10 let. Samozřejmě záleží na schopnostech každého dítka, protože princip hraní únikových her počítá s pokročilejším logickým uvažování, takže 10 let uvádíme jako příklad. Je potřeba zdůraznit, že děti do 15 let musí být s doprovodem rodičů.

Co si vzít na únikovou hru?

U nás nemusíte řešit vhodný oděv. Na oblečení nezáleží. Naše hra je náročná především na přemýšlení, takže si neberte nic sofistikovaného, co by vám bránilo v přemýšlení 😊.  Přijďte k nám v klidně běžném oblečení. Neformálním pohodlným oblečením jako jdou džíny a tričko určitě nic nezkazíte.

Jaká jsou hygienická opatření v únikové místnosti?

Nejen kvůli pandemii COVID-19 se mimořádně staráme o používané rekvizity a prostory hry. Po celou dobu své návštěvy máte na recepci a toaletách k dispozici dezinfekci, tudíž si prosím důkladně dezinfikujte ruce po použití toalet, před vstupem do únikové hry a můžete klidně i před odchodem. Mezi jednotlivými skupinami důkladně dezinfikujeme veškeré povrchy uvnitř herních místností a všechny předměty, kterých se hráči během hry dotýkají, stejně tak pravidelně čistíme a dezinfikujeme toalety a společné prostory.

Jak se připravit na hru?

Dejte si 10x velkou násobilku, čínskou abecedu pozpátku a zopakujte si všechna zaříkávadla z Harryho Pottera. Ne, nic z toho dělat nemusíte. Pokud chcete trhnout náš herní rekord, tak si určitě pořádně odpočiňte, ať váš mozek dokáže pracovat na plný výkon a jeho závity se točily co nejrychleji. Určitě si nezapomeňte připravit dobrou náladu, ať si naše únikové hry, co nejvíce užijete.