Únikové hry Praha - ESCAPIA WORLD - ÚNIKOVKY

Senzační únikové hry v Praze

ESCAPIA WORLD, let your mind wander

Myslíte si, že vám Praha nedokáže nabídnout neokoukané hry? Unikátní únikové hry v Escapia World jsou plné tajemných záhad, sofistikovaných hádanek a tajemných prvků. Hry, které vám zamotají mysl.

Hry, na které budete chtít zapomenout

Protože je chcete hrát znovu

Co je úniková hra?

Únikové hry (únikovky) jsou tajemné dobrodružné příběhy, které můžete prožít na vlastní kůži. Při hraní zahřejete své mozkové závity během řešení různých rébusů, hádanek a tajemství. Také si ověříte, jak rychle se dokážete zorientovat v novém prostoru. A hlavně, užijete si spoustu dobrodružství a nezapomenutelné zábavy se svými kamarády, přáteli nebo kolegy.

Kde se vzaly únikové hry?

Možná vás překvapí, že koncept únikovek má inspiraci v počítačových hrách, kde se musí člověk rychle zorientovat v novém prostředí a prozkoumat jej, aby dokázal uniknout ven.

Ta úplně první hra byla vytvořena v Japonsku v roce 2007. Netrvalo to dlouho a tento fenomén se rozšířil do celého světa. A samozřejmě také do Prahy.

Jak se hraje?

Princip hraní únikových her není složitý. Složitá je až samotná hra. Tým hráčů, který se může skládat ze 2-5 lidí, se ocitne v tajemné a neznámé místnosti, kde musí vyřešit spoustu záhad, které jim pomohu s únikem ven. Aby byla hra nejen zábavná, ale také napínavá, tak má nastavený časový limit. Ten je zpravidla 60 minut.

Ke hraní nepotřebujete žádnou speciální přípravu ani oblečení. Hodit se určitě bude bystré uvažování a speciální detektivní instinkt. A pokud je nemáte, tak se nemusíte obávat. Během jedné hodiny je u nás získáte.

O co ve hrách jde?

Tak především jde o bezvadný způsob zábavy, kdy se se skupinou oblíbených lidí můžete pustit do nového dobrodružství plného složitých hádanek a zábavy. Tyto hry vás mají nadchnout a pohltit příběhem natolik, abyste zapomněli na realitu, na chvíli se zastavili, odreagovali se, a jen si užívali svět, který je pro vás přichystaný.

Řekli o nás

Báječná úniková hra v Praze, kde člověk na hodinu opravdu zapomene na realitu a užije si magický příběh Zrcadla Magie. K tomu skvělá obsluha, příjemné prostředí, super lokalita. Všem doporučuji!

Zdeněk P.
Praha

Velmi kvalitní únikovka! A první únikovka, která opravdu stojí na příběhu. Užili jsme si to :)

Terezie K.
Praha

Nová a zdařilá únikovka v Praze. Atmosféra, která na nás dýchla, když jsme vstoupili, byla báječná. Příjemné prostory recepce, milá obsluha a propracovaná úniková hra Zrcadla Magie. Vřele doporučuji.

Adam J.
Praha

Svěží, nová únikovka v Praze, co stojí za vyzkoušení. Neotřelé nápady a kvalitní realizace. Děkujeme za příjemný zážitek, budeme doporučovat dál!

Petra a Pavel J.
Praha

Velmi příjemná obsluha, poutavý úvod do příběhu s puncem tajemna. Hra je dobře zpracována, jednotlivé hádanky na sebe navazují a prostředí autentické. Je vidět, že se tady "někdo" snažil. S kamarádkou jsme si to užily, i když jsme potřebovaly pomoct. Navíc bonus, že je to v centru.

Eva Š.
Praha

Skvělá hra s magickým zaměřením, tajemná atmosféra a sofistikované hádanky!

Anastasia S.
Praha

Velmi příjemná, a hlavně krásná hra. Doufal jsem, že se mi tahle únikovka bude líbit, ale nečekal jsem, že tak moc. Rozhodně doporučuji!

Dan H.
Praha

Super zábava, vynikající atmosféra, úžasné prostory, úžasní personál profesionálně propracované kulisy. Byla sem s kamarádkou vyzkoušet únikovou Escapia world a naprostá paráda. Líbilo se mi, ze se cela hra odehrává v několika místnostech. Mohu jen doporučit :-) A určitě je to místo kam se člověk rád vrátí a co se týká her, tak bez chyby :-D hlavně nápověda od obsluhy když vidí, že se opravdu lidé trápí :-) Doporučujem! Ještě jednou děkujeme Vašemu týmu ! Good Luck ;-) a veľa spokojených zákazníků :-)

Ivanka V.
Praha

Skvělá hra plná nejen originálních prvků.. paradoxně se vám z ní nebude chtít vůbec uniknout. A každý, komu to alespoň trošku pálí, se zde doslova zhlédne v zrcadlech magie.

Lenka K.
Praha

Fotogalerie

Z našich únikových her toho nemůžeme příliš prozradit, ale určitě jste zvědaví, jak vypadají. Je to jedno velké tajemství, ale můžeme vám slíbit, že budete mile překvapeni atmosférou a tajemným prostředím. Jenže, to vám určitě nestačí, takže jsme vám připravili ukázkové fotografie.

Nechte uniknout radost

Dárkový poukaz

Kde najdete naše únikovky?
V centru, v Praze 1.

Kontakt

ESCAPIA WORLD, s.r.o.
Opatovická 1659/4, Praha 1 – Nové Město, 110 00

info@escapia.cz
+420 732 905 000

Otevřeno denně: Po-Ne 10-22 hod.

Úniková hra Praha

A kde najdete únikové hry ESCAPIA WORLD? Najdete nás na Praze 1. Kousek od paláce Žofín, 3 minuty chůze od stanice metra B Národní třída a minutku chůze z tramvajové stanice Národní divadlo.

V centru Prahy je to všude kousek, tak k nám přijďte, užijte si a zapomeňte na realitu všedního života s našimi senzačními herními příběhy.

Napište nám!